Promocja na kosmetyki do makijażu w Rossmannie już dawno się skończyła pora, więc zrobić podsumowanie. Oczywiście jak na kosmetykoholiczkę przystało nie skończyło się tylko na jednej wizycie w drogerii... Jeśli jesteście ciekawe co kupiłam zapraszam do dalszej części wpisu...
Co kupiłm na promocji w Rossmannie / podsumowanie
27 października 2017
Etykiety:
lifestyle,
makijaż,
nowości kosmetyczne,
Rossamann,
zakupy
53
komentarzy
Rossmann -55% / lista zakupów
Wielkimi krokami zbliża się promocja na kosmetyki do makijażu w Rossmannie. Już od wtorku 10 października będziemy mogły kupiś kosmetyki kolorowe nawet z 55% rabatem. Jeśli jesteście ciekawe na co będę polować zapraszam dalej...
Rossmann -55% promocja na kosmetyki do makijażu / październik 2017
Wracam tutaj po nieplanowanej przerwie, ale za to mam dla Was świetną wiadomość. Kolejny raz Rossmann szykuje wielką promocję na kolorówkę i tym razem będziemy mogły kupić ulubione produkty do makijażu nawet z 55% rabatem. Chcecie poznać wszystkie szczegóły? Zapraszam do dalszej części wpisu...
Rossmann -49% / promocja na kosmetyki do makijażu / jesień 2016
Kolejny raz w drogerie Rossmnn szykują wielką promocję na kosmetyki do makijażu. Tym razem promocja będzie trochę wcześniej niż w poprzednich latach, bo już na przełomie września/października. Jeśli jesteście ciekawe zapraszam dalej...
A wyszłam tylko po bułki...
Hej:)
No i mamy weekend niestety nie tak ciepły, słoneczny jak ostatni;(
A tak kończy się w moim przypadku wyjście po zakupy spożywcze;)
- zmywacz do paznokci Nailty bo właśnie mi się kończy 3,99zł
- mleczko do demakijażu Be beauty 4,39zł
- Facelle płyn do higieny intymnej zobaczymy jak sprawdzi się do mycia włosów 4,99zł
- AA krem pod oczy 12,99zł
- maseczka Celia 6,99zł
-Gal odżywka keatynowa zamierzam używać na paznokcie brwi i włosy
- Len zamierzam zrobić żel lniany na włosy
- Joanna szamponetka Aromatyczne cappucino 2,99zł
- Catrice granatowy eyeliner żelowy z LE Cruise Couture 9,99zł przeceniony z chyba 15,99zł
- kolejny pigment Kobo lawendowy 6,99zł to już ostatni reszta mi się nie podoba
- dwa lakiery Vollare mięta i pistacja po 3,50zł
mięte pokazywałam już tutaj a tą kupiłam dla Was dorzucę do nagrody w Konkursie Urodzinowym:)
- Lovely zamarzył mi się biały lakier mam nadzieję, że będzie w miarę dobrze krył 5,19zł
- zeszyt za 2,99zł kupiony w Textim Markecie, przyda się;)
Czy też tak macie, że przy okazji innych zakupów musicie zahaczyć o drogerie?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)
No i mamy weekend niestety nie tak ciepły, słoneczny jak ostatni;(
A tak kończy się w moim przypadku wyjście po zakupy spożywcze;)
- zmywacz do paznokci Nailty bo właśnie mi się kończy 3,99zł
- mleczko do demakijażu Be beauty 4,39zł
- Facelle płyn do higieny intymnej zobaczymy jak sprawdzi się do mycia włosów 4,99zł
- AA krem pod oczy 12,99zł
- maseczka Celia 6,99zł
-Gal odżywka keatynowa zamierzam używać na paznokcie brwi i włosy
- Len zamierzam zrobić żel lniany na włosy
- Joanna szamponetka Aromatyczne cappucino 2,99zł
- Catrice granatowy eyeliner żelowy z LE Cruise Couture 9,99zł przeceniony z chyba 15,99zł
- kolejny pigment Kobo lawendowy 6,99zł to już ostatni reszta mi się nie podoba
- dwa lakiery Vollare mięta i pistacja po 3,50zł
mięte pokazywałam już tutaj a tą kupiłam dla Was dorzucę do nagrody w Konkursie Urodzinowym:)
- Lovely zamarzył mi się biały lakier mam nadzieję, że będzie w miarę dobrze krył 5,19zł
- zeszyt za 2,99zł kupiony w Textim Markecie, przyda się;)
Czy też tak macie, że przy okazji innych zakupów musicie zahaczyć o drogerie?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)



