Hej:)
Z niewielkim opóźnieniem zrobiłam zdobienie w ramach Paznokciowego Projektu Finish, mam nadzieję, że zostanie mi uznane:) Tematem przewodnim jest wykończenie typu shimmer.
Zapraszam do oglądania:
Tu najlepiej są pokazane kolory lakierów:
Użyte lakiery:
- Essence Nude Glam nr05 Toffee to go
- Essence C&G nr50 Irreplaceble
- Essence C&G nr35 Choose me!
- Essence lakier nabłyszczający
Do zrobienia pasków użyłam taśmy izolacyjnej;)
Wszystkie prace znajdziecie na blogu Kamili, pomysłodawczyni projektu >klik<
Jak Wam się podoba?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)
Paznokciowy Projekt Finish- tydzień czwarty: Shimmer
17 września 2012
Etykiety:
essence,
lakier do paznokci,
Paznokciowy Projekt Finish,
zdobienie
45
komentarzy
Paznokciowy Projekt Finish- Tydzień trzeci: Glitter
Hej:)
Jak Wam mija dzień? Ja kilka godzin sprzątałam w aucie, odkurzyłam i umyłam każdy zakamarek.
Lubię brokaty na paznokciach, wyglądają pięknie niestety mają jeden minus czasem strasznie ciężko je zmyć:(
Przygotowałam bardzo proste zdobienie zainspirowane mani Niecierpka, bardzo spodobało mi się połączenie nudziaka ze złotem :)
Użyte lakiery:
- Essence Nude Glam nr 05 Toffee To Go
- Essence C&G nr 67 Make It Golden
- Essence Nabłyszczjący top coat
Wszystkie prace znajdziecie na blogu Kamili >klik<
Podoba się Wam brokatowe wykończenie?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)
Jak Wam mija dzień? Ja kilka godzin sprzątałam w aucie, odkurzyłam i umyłam każdy zakamarek.
Lubię brokaty na paznokciach, wyglądają pięknie niestety mają jeden minus czasem strasznie ciężko je zmyć:(
Przygotowałam bardzo proste zdobienie zainspirowane mani Niecierpka, bardzo spodobało mi się połączenie nudziaka ze złotem :)
Użyte lakiery:
- Essence Nude Glam nr 05 Toffee To Go
- Essence C&G nr 67 Make It Golden
- Essence Nabłyszczjący top coat
Wszystkie prace znajdziecie na blogu Kamili >klik<
Podoba się Wam brokatowe wykończenie?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)
Paznokciowy Projekt Finish- Tydzień drugi: Matt
Hej:)
Mamy już kolejny tydzień w Paznokciowym Projekcie Finish dziś czas na wykończenie matowe.
Prace wszystkich uczestników możecie zobaczyć tutaj :)
A ja zmalowałam coś takiego:
Użyte lakiery:
- Essence lakiery z limitowanki Rebels nr02 i 03
- Essence matujący top coat
Co myślicie o matowym wykończeniu?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)
Mamy już kolejny tydzień w Paznokciowym Projekcie Finish dziś czas na wykończenie matowe.
Prace wszystkich uczestników możecie zobaczyć tutaj :)
A ja zmalowałam coś takiego:
Użyte lakiery:
- Essence lakiery z limitowanki Rebels nr02 i 03
- Essence matujący top coat
Co myślicie o matowym wykończeniu?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)
Paznokciowy Projekt Finish- Tydzien pierwszy: Cream
Hej:)
Wczoraj zaczął się Paznokciowy Projekt Finish wymyślony przez Kamilę za bloga Lakierove love.
Motywem przewodnim pierwszego tygodnia jest kremowe wykończenie
Użyte lakiery:
- Vollare Da Vinci nr 399
- Lovely Color mania nr 25
- Essence biały lakier do stempelków- zrobiłam nim kropki
- nabłyszczacz Essence (nie wiem czy jeszcze dostępny)
Prace wszystkich uczestników możecie zobaczyć tutaj.
Jak się Wam podoba?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)
Wczoraj zaczął się Paznokciowy Projekt Finish wymyślony przez Kamilę za bloga Lakierove love.
Motywem przewodnim pierwszego tygodnia jest kremowe wykończenie
Użyte lakiery:
- Vollare Da Vinci nr 399
- Lovely Color mania nr 25
- Essence biały lakier do stempelków- zrobiłam nim kropki
- nabłyszczacz Essence (nie wiem czy jeszcze dostępny)
Prace wszystkich uczestników możecie zobaczyć tutaj.
Jak się Wam podoba?
Do następnego posta
Pozdrawiam:)





